Skip to main content

Blog

Smaczna woda w kuchni dzięki nowości od

Ecoperla Profine POU ultrafiltracja

Choć akcje związane z zachęceniem ludzi do spożywania wody kranowej są coraz popularniejsze i wiele osób wybiera właśnie ten sposób jako źródło swojej wody pitnej, to wciąż jest sporo rodzin, które ani myślą o takim rozwiązaniu. Najczęstszy powód? Nieakceptowany smak i zapach, które często są kwestią indywidualnych upodobań. Czy w takich sytuacjach woda butelkowana to […]

Ecoperla Ecobott – pij w zgodzie z natur

Ecoperla Ecobott - ekologiczna butelka z trzciny cukrowej

Nasz organizm potrzebuje odpowiedniego nawodnienia! To niezwykle ważne, aby dostarczać mu wodę w takich ilościach, jakich dokładnie potrzebuje. Okazuje się jednak, że przy tym możemy jeszcze dołożyć bardzo ważną cegiełkę dla ekologii! Jak to dokładnie zrobić? Zamiast zwykłych butelek jednorazowych wybierz butelkę z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott! Jedną z najbardziej ekologicznych butelek dostępnych w Polsce!

Ecoperla Toro 35 – zmiękczacz wody do du

nowość - kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35

Masz dużą rodzinę, gospodarstwo domowe o sporej powierzchni, a w dodatku wysoki stopień twardości wody, z którym chcesz walczyć? Nie jesteś przekonany do dwuczęściowych zmiękczaczy wody i wolałbyś coś w kompaktowej obudowie? Oto zmiękczacz wody, który spełni Twoje potrzeby! Przedstawiamy kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 z aż 35 litrami żywicy jonowymiennej!

Ecoperla Oxytower – nowa generacja usuwa

Ecoperla Oxytower - odżelaziacz i odmanganiacz z komorą sprężonego powietrza

Każdy, kto choć raz zetknął się z naprawdę zażelazioną i zamanganioną wodą ten wie, jak bardzo dotkliwym to potrafi być problemem. Czasem zdarza się, że zanieczyszczeń nie widać na pierwszy rzut oka, a po odstaniu woda staje się brązowa i pełna zawiesiny. Na szczęście teraz pojawił się Ecoperla Oxytower – nowy sposób odżelaziania i odmanganiania […]

Co zrobić, kiedy jest za dużo żelaza i m

mangan i żelazo w wodzie

Właściciele domów jednorodzinnych, którzy posiadają własne ujęcie, z pewnością nie raz zmagali się z problemem dotyczącym zanieczyszczeń wody. Zbyt duża ilość żelaza i manganu w wodzie jest widoczna na pierwszy rzut oka, problem można rozpoznać między innymi po metalicznym smaku, specyficznym zapachu wody, jej barwie oraz zaciekach pozostających na armaturze, urządzeniach AGD.