Problem twardej wody zna chyba większość ludzi. To właśnie ona bywa przyczyną nieładnych zacieków na naszych zlewach, kranach, szykach łazienkowych czy czajnikach. Nie każdy jednak wie, że twarda woda ma bardzo negatywny wpływ na działanie urządzeń AGD, takich jak kuchenka czy zmywarka, a przy okazji znacznie zużycie energii elektrycznej w przepływowych ogrzewaczach wody. Ponadto okazuje się, że twarda woda nie wpływa korzystnie na stan naszej cery i włosów.

Z problemem twardej wody trzeba walczyć.

Odpowiedzią jest zastosowanie zmiękczacza wody polskiej marki Ecoperla Toro 20. To innowacyjne urządzenie sprawia, że dzięki specjalnemu złożu filtrującemu uzyskujemy wodę o optymalnych parametrach. Zmiękczacz wody jest zaprojektowany w taki sposób, by idealnie wpasowywał się w małe pomieszczenia.

Obsługa urządzenia jest ułatwiona poprzez umieszczenie zbiornika soli z przodu, co ułatwia uzupełnianie jej zapasu. Przy okazji warto wspomnieć, że specjalny Ecoperla Perfect System pozwala połączyć oszczędność wody, energii i soli z jak najlepszymi efektami działania.

Nie warto męczyć się z twardą wodą ani minuty dłużej, jeśli rozwiązanie jest tak proste i mamy je w zasięgu ręki. Dowiedz się więcej o Ecoperla Toro 20: https://www.krainawody.pl/668-zmiekczacz-ecoperla-toro-20.html

zmiękczacz wody Ecoperla Toro

10 lat gwarancji na Ecoperla Toro

Co więcej, nie sposób zapomnieć o bardzo dobrych warunkach gwarancyjnych! Na zmiękczacz wody polskiej marki z serii Ecoperla Toro otrzymamy aż 10 lat gwarancji! To bardzo długi okres, który może stanowić dodatkowy argument.