Masz dużą rodzinę, gospodarstwo domowe o sporej powierzchni, a w dodatku wysoki stopień twardości wody, z którym chcesz walczyć? Nie jesteś przekonany do dwuczęściowych zmiękczaczy wody i wolałbyś coś w kompaktowej obudowie? Oto zmiękczacz wody, który spełni Twoje potrzeby! Przedstawiamy kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 z aż 35 litrami żywicy jonowymiennej!

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z faktu, że twarda woda to przede wszystkim ogromne straty. Nie chodzi tu jednak o uszczerbek na zdrowiu lecz o straty finansowe, związane ze stanem gospodarstwa domowego i komfortem użytkowania wody. Najbardziej odczuwalnym skutkiem twardej wody jest osad, który gromadzi się nie tylko na dnie czajnika lecz także w instalacjach i urządzeniach AGD. To jednak niejedyne straty.

Najlepszym sposobem na zażegnanie problemów z twardą woda jest zastosowanie centralnego zmiękczacza wody. Jeśli szukasz takiego urządzenia w dobrej cenie, które będzie wydajnie spełniało swoją rolę, a jednocześnie nie będzie kosztowne w utrzymaniu, to Ecoperla Toro 35 jest produktem dla Ciebie!

Producent zadbał o to, aby nowy model Ecoperla Toro 35 został wyposażony w unowocześniony model głowicy sterującej. Dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania, zmiękczacz wody działa jeszcze skuteczniej i oszczędniej.

Ecoperla Toro 35 – nadzwyczajny zmiękczacz wody

Z pewnością wielu z Was kojarzy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24. To już kultowy kompaktowy produkt polskiej marki Ecoperla, który zdobył serca wielu osób poszukujących sposobu na redukcję stopnia twardości wody w swoich domach. To jednak model przeznaczony jedynie dla rodzin czteroosobowych. Aby zaspokoić oczekiwania odbiorców z większym zużyciem wody, Ecoperla zdecydowała się na wprowadzenie drugiego modelu i stworzenie z Ecoperla Toro serii.

Drugi model – Ecoperla Toro 35 – to zmiękczacz wody, który perfekcyjnie sprawdzi się w dużych gospodarstwach domowych. Mogą z niego skorzystać duże, sześcioosobowe rodziny. Przyda się także, jeżeli mamy do czynienia z bardzo wysokim stopniem twardości wody. Wszystko ze względu na dużą powierzchnię filtracyjną. 35 litrów złoża daje szansę na odpowiednio długi kontakt złoża z wodą i zachodzenie równomiernej i dokładnej wymiany jonowej.

W zmiękczaczu wody Ecoperla Toro 35 zastosowano certyfikowaną, monosferyczną żywicę jonowymienną najwyższej klasy. Wyróżnia się trwałością oraz wydajnością. Żywicę monosferyczną należy wymienić po upływie od 7 do 10 lat, w zależności od jakości wody surowej.

Łatwy montaż Ecoperla Toro 35

Ecoperla Toro 35 jest zmiękczaczem wody bardzo prostym w montażu. Nawet w porównaniu z konkurencyjnymi kompaktowymi modelami jego instalacja to pestka i poradzi z nią sobie nawet osoba o niewielkiej wiedzy związanej z kwestiami hydraulicznymi. Wynika to z rozdzielenia butli ze złożem filtracyjnym od zbiornika solanki. Dzięki temu najpierw można podłączyć jedną część, a następnie domontować resztę. Zadanie może być jeszcze łatwiejsze z zastosowaniem elastycznych węży przyłączeniowych.

Montaż ułatwiają także wymiary oraz opływowy kształt urządzenia. Ecoperla Toro 35 ma niewielką szerokość oraz głębokość, co sprawia, że bez trudu zmieści się we wnękach i miejscach o nieco bardziej utrudnionym dostępie.

Małe wydatki w trakcie eksploatacji

Ecoperla Toro 35 jest naprawdę tanim w utrzymaniu zmiękczaczem wody pomimo swojej wielkości i wydajności. Wszystko dzięki zastosowaniu Ecoperla Perfect System. Jest to system specjalnie dobranych ustawień głowicy sterującej. Dzięki niemu praca jest zrównoważona, a możliwość wystąpienia awarii zminimalizowana niemal do zera. Ecoperla Perfect System jest kompatybilny z przepływem przeciwprądowym, co sprawia, że zmiękczacz wody Ecoperla Toro nie pobiera dużych ilości wody i soli na regenerację.

Dodatki w Ecoperla Toro 35

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 jest wyposażony w mieszacz oraz by-pass. Dzięki temu pierwszemu komponentowi z łatwością możemy samodzielnie regulować stopień twardości wody na wyjściu wody z urządzenia. By-pass pozwala z kolei puścić surową wodę z instalacji z ominięciem urządzenia. To przydatne choćby przy wymianie żywicy jonowymiennej lub innych czynnościach serwisowych.

Aż 10 lat gwarancji

Na Ecoperla Toro 20 oraz Ecoperla Toro 35 otrzymasz aż 10 lat gwarancji! To świetne warunki od polskiej marki Ecoperla!

Ecoperla Toro 35 – w sam raz do Twojego domu

Wielość zalet, trwałe komponenty, zastosowanie dobrej jakości materiałów oraz ekonomiczne i wydajne działanie sprawiają, że Ecoperla Toro 35 staje się bardzo dobrym kandydatem do wielu dużych gospodarstw domowych. Znajdziesz go w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych.

Ecoperla Toro 35 szukaj w dobrych sklepach: https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-toro-35/