Problem twardej wody zna chyba większość ludzi. To właśnie ona bywa przyczyną nieładnych zacieków na naszych zlewach, kranach, szykach łazienkowych czy czajnikach. Nie każdy jednak wie, że twarda woda ma bardzo negatywny wpływ na działanie urządzeń AGD, takich jak kuchenka czy zmywarka, a przy okazji znacznie zużycie energii elektrycznej w przepływowych ogrzewaczach wody. Ponadto okazuje się, że twarda woda nie wpływa korzystnie na stan naszej cery i włosów.

Z problemem twardej wody trzeba walczyć.

Odpowiedzią jest zastosowanie zmiękczacza wody polskiej marki Ecoperla Toro 24. To innowacyjne urządzenie sprawia, że dzięki specjalnemu złożu filtrującemu uzyskujemy wodę o optymalnych parametrach. Zmiękczacz wody jest zaprojektowany w taki sposób, by idealnie wpasowywał się w małe pomieszczenia.

Producent zadbał również o ulepszony model głowicy sterującej. Nowe Ecoperla Toro 24 to zatem idealna odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. W praktyce, wszystkie problemy pojawiające się podczas użytkowania poprzedniej wersji tego urządzenia zostały w 100% wyeliminowane, a zmiękczanie wody jest jeszcze bardziej skuteczne i oszczędne.

Obsługa urządzenia jest ułatwiona poprzez umieszczenie zbiornika soli z przodu, co ułatwia uzupełnianie jej zapasu. Przy okazji warto wspomnieć, że specjalny Ecoperla Perfect System pozwala połączyć oszczędność wody, energii i soli z jak najlepszymi efektami działania.

Regeneracja w urządzeniu Ecoperla Toro 24 odbywa się przy udziale przepływu typu Upflow. Nie jest w związku z tym wymagane płukanie wsteczne. Regeneracja Upflow pozwala na maksymalne oszczędzanie wody oraz soli potrzebnych do na regeneracji złoża jonowymiennego.

Nie warto męczyć się z twardą wodą ani minuty dłużej, jeśli rozwiązanie jest tak proste i mamy je w zasięgu ręki. Dowiedz się więcej o Ecoperla Toro 24: https://www.krainawody.pl/668-zmiekczacz-ecoperla-toro-24.html

10 lat gwarancji na Ecoperla Toro

Co więcej, nie sposób zapomnieć o bardzo dobrych warunkach gwarancyjnych! Na zmiękczacz wody polskiej marki z serii Ecoperla Toro otrzymamy aż 10 lat gwarancji! To bardzo długi okres, który może stanowić dodatkowy argument.