Twarda woda to spory problem w wielu gospodarstwach domowych. Kamienny osad, jaki po sobie pozostawia stanowi spory problem pod względem technicznym, wizualnym oraz codziennego użytkowania takiej wody. Polska marka Ecoperla ma na to jednak nowe rozwiązanie i to dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie!

Ecoperla Vita – nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody

Polska marka Ecoperla tworzy rozwiązania do poprawy jakości wody w gospodarstwach domowych. Wśród ich produktów możemy już znaleźć serię dwuczęściowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softower, bardzo proste w montażu zmiękczacze wody Ecoperla Toro, serię z wieloma dodatkowymi funkcjami i modułem WiFi Ecoperla Slimline. Teraz dołącza do nich także Ecoperla Vita.

Ta linia składa się z dwóch zmiękczaczy wody. Pierwszym jest Ecoperla Vita 12, zaopatrzony w 12 litrów żywicy jonowymiennej. Drugi ma 25 litrów złoża filtracyjnego (Eoperla Vita 25). Tym, co z pewnością wyróżnia tą serię na tle innych są:

  • Niewielkie, naprawdę kompaktowe wymiary, dzięki którym zmiękczacz wody będzie można zainstalować w dowolnie wybranej przestrzeni lub zabudowie, nawet węższej, gdzie niektóre z modeli mogłyby się nie zmieścić
  • Bardzo dobre komponenty od znanych i cenionych producentów, jak Clack
  • Niskie koszty eksploatacji zmiękczaczy wody, o co dba Ecoperla Perfect System oraz regeneracja przeciwprądowa

Dla kogo jest przeznaczona seria Ecoperla Vita?

Ecoperla Vita to kompaktowe zmiękczacze wody, które doskonale sprawdzą się w przypadku gospodarstw domowych o ograniczonej ilości miejsca. Jeśli więc chcesz mieć w domu miękką wodę, ale nie wszystkie modele zmiękczaczy wody będą w stanie zmieścić się w przeznaczonej na montaż przestrzeni, jest duża szansa, że Ecoperla Vita wpasuje się w nią idealnie. Oba zmiękczacze wody charakteryzują się niewielkimi wymiarami, a mniejszy ma szansę dobrze wpasować się w zabudowę lub pod blat. Ta seria zmiękczaczy wody jest również dedykowana osobom poszukującym solidnego produktu, który nie zawiedzie, w korzystnej cenie. W tym przypadku można śmiało stwierdzić, że koszt inwestycji jest adekwatny do proponowanej jakości. Ecoperla Vita jest tworzony w Europie na bazie komponentów od znanych i cenionych producentów. Głowicę sterującą stworzył amerykański producent Clack, natomiast złoże filtracyjne to certyfikowana, monosferyczna żywica jonowymienna najwyższej klasy. O tanią eksploatację zadba Ecoperla Perfect System. Przyszły właściciel może też liczyć na bardzo atrakcyjne warunki gwarancyjne – jest to 10 lat na całe urządzenie!