Wybór zmiękczaczy wody od polskiej marki Ecoperla w tej chwili jest jeszcze większy! Do rodziny tych niezwykłych, precyzyjnie wykonanych i funkcjonalnych produktów dołącza seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab. W serii trzy modele do wyboru. Dla kogo są dedykowane? Dlaczego warto wziąć je pod uwagę podczas poszukiwań idealnego zmiękczacza wody?

Dla kogo są zmiękczacze wody Ecoperla Softcab?

Kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Softcab to trzy niezwykłe modele do wyboru. Jest to solidna seria dedykowana tym, którzy szukają dobrej jakości komponentów w dobrej cenie. Tutaj na pewno się nie zawiedziecie! Przede wszystkim warto wiedzieć, że Ecoperla Softcab działa na głowicy sterującej prosto od znanego producenta Clack. To znana firma produkująca bezawaryjne głowice sterujące znane na całym świecie. Specjalnie pod nią został wykonany kabinet tego zmiękczacza wody. Wszystko idealnie do siebie pasuje.

Wewnątrz znajdziemy wysokiej klasy, certyfikowaną, monosferyczną żywicę jonowymienną. To złoże zmiękczające charakteryzuje duża trwałość i wydajność. Ponadto zastosowano ekonomiczną regenerację przeciwprądową. Ecoperla Softcab jest też wyposażony w Ecoperla Perfect System oraz mieszacz pozwalający na regulację twardości wody na wyjściu.

Co mamy do wyboru?

W serii zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab znajduje się Ecoperla Softcab 12. To zmiękczacz wody dedykowany dla 1-2 osobowej rodziny. Można go zamontować w domu jednorodzinnym, ale też, jeśli pozwalają na to warunki, w mieszkaniu. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że można go spokojnie postawić na przykład w szafie w korytarzu. Drugim z serii jest Ecoperla Softcab 25 – model do standardowych domów o przeciętnym zużyciu wody. To idealna wielkość dla 3-4 osób. Jeśli zapotrzebowanie na wodę jest naprawdę wysokie, można wybrać Ecoperla Softcab 35 z aż 35 litrami żywicy jonowymiennej.

Jakość mówi sama za siebie

Ecoperla Softcab jest zmiękczaczem wody dopracowanym pod każdym względem. Obudowa została wykonana z solidnego materiału, a całość jest bardzo wygodna w obsłudze. Dzięki takiemu urządzeniu tanio uzyskasz miękką wodę w każdych ilościach!