Kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS to jeden z flagowych produktów polskiej marki Ecoperla, który powstał przy współpracy ze światowym liderem – Erie Water Treatment. Na polskim rynku można je nabyć od stycznia zeszłego roku. Ledwie minął rok, a Ecoperla znów zaskoczyła pokazując tą serię w nieco odświeżonej odsłonie. Co konkretnie się zmieniło?

Nowe zmiany na lepsze

W zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline CS wprowadzono jedną ciekawą funkcję w postaci dźwiękowego alarmu. Alarm uruchomi się, kiedy w zbiorniku na sól regeneracyjną zacznie jej brakować. Od teraz nie trzeba bez przerwy zerkać na panel sterujący. Kiedy zabraknie soli zmiękczacz wody zacznie piszczeć.

Oprócz tego wprowadzono kilka zmian kosmetycznych, które mają ogromny wpływ na wydajność zmiękczaczy wody, mianowicie:

  • Zmieniono konstrukcję elektrozaworów. Są zbudowane z mniejszej ilości elementów, dzięki czemu istnieje o wiele mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.
  • Oprócz tego zmieniono zasilacz elektryczny na taki, który zużywa o wiele mniej energii. W dodatku popracowano nad konstrukcją płytki PCB wynikiem czego jest możliwość zasilania prądem stałym DC.
  • Modyfikacji poddano także układ solankowania. Części zostały zamieniona na o wiele trwalsze i bardziej odporne na zużycie.

Poznaj największy model z serii na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Czy warto zastanowić się nad kupnem tego zmiękczacza wody?

Zdecydowanie tak. Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS to świetne urządzenia dostosowane do potrzeb użytkownika. W dodatku są o wiele bardziej ekonomiczne w porównaniu ze standardowymi modelami zmiękczaczy wody. Co prawda koszt zakupu jest trochę wyższy, jednak ta różnica szybko zwraca się w trakcie użytkowania.