Kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline to jeden z flagowych produktów polskiej marki Ecoperla, który powstał przy współpracy ze światowym liderem – Pentair. Na polskim rynku można je nabyć od wielu lat, jednak Ecoperla znów zaskoczyła, pokazując tę serię w nieco odświeżonej odsłonie. Co konkretnie się zmieniło?

Nowe zmiany na lepsze

W zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline wprowadzono kilka ciekawych funkcji, np. dźwiękowy alarm poziomu soli. Alarm uruchomi się, kiedy w zbiorniku na sól regeneracyjną zacznie jej brakować. Od teraz nie trzeba bez przerwy zerkać na panel sterujący. Kiedy zabraknie soli zmiękczacz wody zacznie piszczeć. Dodatkowo, urządzenia zostały wyposażone w moduł WiFi, dzięki któremu użytkownik może monitorować pracę swojego zmiękczacza wody z poziomu np. smartfona.

Panel zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

Panel zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

Oprócz tego wprowadzono kilka zmian kosmetycznych, które mają ogromny wpływ na wydajność zmiękczaczy wody, mianowicie:

  • Zmieniono konstrukcję elektrozaworów. Są zbudowane z mniejszej ilości elementów, dzięki czemu istnieje o wiele mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.
  • Oprócz tego zmieniono zasilacz elektryczny na taki, który zużywa o wiele mniej energii. W dodatku popracowano nad konstrukcją płytki PCB wynikiem czego jest możliwość zasilania prądem stałym DC.
  • Modyfikacji poddano także układ solankowania. Części zostały zamieniona na o wiele trwalsze i bardziej odporne na zużycie.

Poznaj największy model z serii na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-24/

Czy warto zastanowić się nad kupnem tego zmiękczacza wody?

Zdecydowanie tak! Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline to świetne urządzenia dostosowane do potrzeb użytkownika. W dodatku są o wiele bardziej ekonomiczne w porównaniu ze standardowymi modelami zmiękczaczy wody. Co prawda koszt zakupu jest trochę wyższy, jednak ta różnica szybko zwraca się w trakcie użytkowania.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline