W sklepach internetowych właśnie pojawił się lubiany i ceniony kompaktowy zmiękczacz wody w zupełnie nowej odsłonie! Obecnie Ecoperla Slimline to linia trzech wydajnych urządzeń, którymi można sterować zdalnie, poprzez moduł WiFi Czym jeszcze zaskakują zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline?

Ecoperla Slimline – owoc współpracy marki Ecoperla i Pentair

Ecoperla Slimline jest serią, która powstała dzięki bliskiej współpracy polskiej marki Ecoperla wraz z czołowym, światowym przedsiębiorcą Pentair. To korporacja o ogromnej renomie i międzynarodowym zasięgu, wyspecjalizowana w rozwiązaniach do uzdatniania wody oraz do wody basenowej. Te zmiękczacze wody powstają z trwałych materiałów, dokładnie dopracowanych, solidnych. W serii znajdują się trzy modele. Najmniejszy (Ecoperla Slimline 14) jest wyposażony w 14 litrów żywicy jonowymiennej i bardzo dobrze sprawdzi się nawet w mieszkaniu w boku. Z kolei największy to 24-litrowe urządzenie, zapewniające wodę nawet 4-5 mieszkańcom – Ecoperla Slimline 24. Średni model to Ecoperla Slimline 17.

Ekonomiczny zmiękczacz wody z WiFi

Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline są niezwykle ekonomiczne, niezależnie od modelu, na jaki się zdecydujemy. O to, aby zużywały jak najmniej wody i soli na regenerację dba Ecoperla Perfect System, czyli specjalny zestaw ustawień głowicy sterującej. Do tego dodano solankowanie proporcjonalne oraz regenerację UpFlow. To wszystko sprawia, że zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline można uznać za jeden z najbardziej oszczędnych, dostępnych na rynku.

Warto wspomnieć również o innych funkcjach w zmiękczaczach wody z WiFi Ecoperla Slimline, które sprawiają, że te zmiękczacze wody z WiFi są tak wyjątkowe. To między innymi głowica sterująca działająca w oparciu o elektrozawory, ale również dźwiękowy alarm poziomu soli czy system suchego zbiornika solanki. W niewielu urządzeniach znajduje się aż tyle udogodnień.

Wbudowany moduł WiFi – najważniejsza funkcja w zmiękczaczu wody

Za najważniejszy z dodatków z całą pewnością można uznać wbudowany moduł WiFi w zmiękczaczu wody. Dzięki temu dodatkowi pracą zmiękczacza wody z WiFi Ecoperla Slimline można sterować zdalnie, z dowolnego miejsca. Wystarczy jedynie zainstalować specjalną aplikację ConnectMySoftener, by cieszyć się dostępem do bieżących informacji o: przepływie wody, zużyciu wody w konkretnym okresie, ostatnich regeneracjach. Można włączyć przypomnienia o serwisie czy dosypywaniu soli lub ustawić tryb wakacyjny. Dzięki temu zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline można mieć pod pełną kontrolą przez cały czas!