Od początku tego roku na rynku uzdatniania wody pojawiła się marka z ogromnym potencjałem. Szybko zdobyła serca użytkowników i instalatorów filtrów do wody. Poznaj bliżej urządzenia filtracyjne polskiej marki Ecoperla.

O marce Ecoperla

Ecoperla to polska marka, stworzona przez najlepszych przy współpracy ze światowymi liderami z branży uzdatniania wody. W produktach zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania. Zadbano o to, by urządzenia były łatwe w obsłudze i funkcjonalne pod względem użytkowania.

Systemy Ecoperla

Każde z urządzeń posiada specjalnie dobrany system Ecoperla. Wszystkie systemy zostały tworzone przez ekspertów z branży uzdatniania wody. Wieloletnie doświadczenie twórców pozwoliło dobrać odpowiednie parametry pracy oraz znaleźć proste rozwiązania najczęstszych problemów występujących w urządzeniach filtracyjnych.

Ecoperla Perfect System służy kompaktowym urządzeniom filtracyjnym Ecoperla. Sprawia, że ich praca odbywa się prawidłowo, bezawaryjnie, a eksploatacja nie jest kosztowna.

Ecoperla Smart System jest przeznaczony do serii Ecoperla Tower. Są to ustawienia głowicy sterującej dobierane do indywidualnych parametrów wody.

Ecoperla Security System to system antyzalaniowy dedykowany filtrom kuchennym Ecoperla.

Produkty Ecoperla

W ofercie można znaleźć filtry na cały dom oraz filtry kuchenne, do tego wkłady filtracyjne i akcesoria. Do najważniejszych i najpopularniejszych produktów Ecoperla należą kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Toro i Ecoperla Slimline oraz system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa.

Gwarancja na urządzenia marki Ecoperla

Polska marka Ecoperla dba o wsparcie techniczne swoich Klientów. Wybrane stacje uzdatniania, w tym cała seria Ecoperla Tower, są objęte 10-letnią gwarancją! Warto zwrócić na to uwagę podczas wyboru odpowiedniego urządzeni filtracyjnego.

infografika ecoperla