Belgijska marka Cintropur zajmuje się sprzedażą filtrów i wkładów uzdatniających wodę. Wraz ze wzrastającym zapotrzebowaniem, oferta od ponad 40 lat jest stale rozszerzana. Produkty charakteryzuje użycie trwałych materiałów i ciekawe rozwiązania techniczne, które wyróżniają się z pośród podobnych ofert jakością i oszczędnościami.

Filtry Cintropur

W filtrach dla przykładu zamocowano specjalną wirówkę w głowicy. To ona uruchamiając się, gdy przepływa do niej woda, jest w stanie zanieczyszczenia oddzielić na dno urządzenia i tym samym zwiększyć żywotność wkładu. Seria domowa ma głównie zabezpieczać instalację. W zależności od doboru mikronażu wkładu, urządzenie będzie sobie radziło z mniejszymi lub większymi zanieczyszczeniami. Filtry przemysłowe mogą być używane w przemyśle gastronomicznym, szkołach czy dużych zakładach. Lampy bakteriobójcze to ciekawa oferta dla osób, które przykładowo chciałyby czerpać wodę z przydomowego źródła. Światło UV usunie z niej bakterie i sprawi, że będzie zdatna do użycia.

Wkłady Cintropur

Wkłady również dzielą się na serie do domu i przemysłu. Ich różnorodne rodzaje można dobrać pod rodzaj zanieczyszczeń (inne pasują do piasku, a inne do mętności. Aktywny węgiel uzupełni domowe filtry z kloszem z inżektorem.