Firma Atlas Filtri to włoski producent urządzeń do uzdatniania wody wyróżniający się jakością materiałów, wykonaniem i szeroką ofertą. Przez 35 lat działalności udało się wypracować systemy, które sprawdzają się w domu, kuchni i zakładach przemysłowych. Każdy z produktów posiada atesty światowe, europejskie i krajowe. Nie ma więc ryzyka związanego z ich użytkowaniem.

Filtry Atlas Filtri

Produkty podzielone zostały na serie. Do ich wytworzenia wykorzystuje się wzmocniony polipropylen lub mosiądz. To właśnie materiałom najwyżej jakości zawdzięczają one trwałość i jakość. Seria SX i BX wyróżnia się wszechstronnością – to od włożonego wkładu zależy ostateczne działanie. Atlas Filtri Hydra czyści się samodzielnie, dzięki czemu,oszczędza się na ciągłej wymianie wkładów. W ten sam system została wyposażona seria FA, z tym że ta sprawdzi się nawet w przemyśle. Atlas Filtri K przeznaczona jest do zadań specjalnych. Duże przyłącza pozwalają wykorzystać ją z powodzeniem w przemyśle. Seria BIG to z kolei ulepszone filtry Big Blue, cechujące się wyjątkową jakością wykonania.

Wkłady i filtry Atlas Filtri oraz szczegółowe informacje na ich temat dostępne są na stronie https://www.krainawody.pl/19-filtry-atlas-filtri

Wkłady Atlas Filtri

Wkłady są dopasowane nazwą do filtrów. Produktów najlepiej używać razem, co zapewni wykorzystanie pełni możliwości produktów.