Kiedy woda traci swój naturalny smak, a także ma nieodpowiednią barwę oraz dziwny zapach, może nie nadawać się do użytkowania pod żadną postacią. Wynika to z faktu, że w takim przypadku jej właściwości fizyczne nie są zgodne z obowiązującymi w tym zakresie normami. Wówczas woda użytkowa prawdopodobnie może wymagać wkładu z węglem aktywnym, który rozwiąże tego typu problemu. Do tego celu można wykorzystać urządzenia o dużych wydajnościach polskiej marki z serii Ecoperla Tower.

Wydajne alternatywy standardowych filtrów

Kolumna węglowa polskiej marki z serii Ecoperla Carbotower jest bardzo dobrą alternatywą dla wielu standardowych wkładów filtracyjnych, opierających się na działaniu węgla aktywnego. Posiada ona optymalną pod względem rozmiarów powierzchnię filtracyjną, która pozwala na odpowiedni dla uzyskania dobrych efektów czas kontaktu złoża z wodą.

Łatwa obsługa, dobre efekty

Ecoperla Carbotower posiada najlepszy na rynku węgiel aktywny. Kolumna dostępna jest w trzech rozmiarach, dzięki czemu może być stosowana w mniejszych i większych gospodarstwach domowych, gdzie jako ujęcie wody służy studnia lub wodociąg. Użytkownik może sam zadecydować np. o częstotliwości regeneracji.

Długa gwarancja

Nie sposób zapomnieć o bardzo dobrych warunkach gwarancyjnych! Na kolumnę węglową polskiej marki z serii Ecoperla Carbotower otrzymamy aż 10 lat gwarancji! To bardzo długi okres, który może stanowić dodatkowy argument.