Każda firma chce podążać za duchem współczesnych czasów. Te zmiany dotyczą także branży uzdatniania wody, a w tym przypadku konkretnie firmy Klarsan, która jest rozpoznawalna i cieszy się wśród klientów sporym uznaniem.

Nowoczesne wydanie inżynierii uzdatniania wody

Nie można zaprzeczyć, że nowe logo firmy wnosi świeżość, nowoczesność, a do tego jest doskonałą metaforą działań, które Klarsan podejmuje już od wielu lat. Przede wszystkim w nowej identyfikacji wizualnej chodziło o pokazanie, jaką drogę przechodzi woda nieuzdatniona zanim zostanie doprowadzona do odpowiednich parametrów.

Lata owocnej działalności

Przez te wszystkie lata Klarsan stworzył wiele stacji uzdatniania wody, które służą klientom indywidualnym oraz komercyjnym. Firma współpracuje z wieloma znanymi na całym świecie producentami komponentów, w tym: Erie Water Treatment, Clack, Cintropur, Atlas Filtri, Sterilight, TMA.

Wśród urządzeń można znaleźć rozwiązania do domów, sektorów przemysłowych oraz HoReCa.

Klarsan może pochwalić się własnym laboratorium, w którym przeprowadzane są szczegółowe analizy wody. To pomieszczenie jest wyposażone w najwyższej klasy urządzenia pomiarowe. Oprócz tego warto wspomnieć, że Klarsan jest właścicielem polskiej marki Ecoperla, która oferuje kompleksowe rozwiązania do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych.

Kompleksowa obsługa klientów

Każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę opartą o wstępne konsultacje w celu rozpoznania problemu oraz oczekiwań, analizę wody, która wykaże problemy obecne w wodzie, dobór urządzeń i konsultację oferty, a następnie montaż i serwis. W przypadku rozwiązań przemysłowych istnieje możliwość przeszkolenia pracowników w celu pokazania, w jaki sposób obsługiwać i konserwować stację.

Na stronie klarsan.pl uzyskasz więcej informacji o produktach i usługach

Klarsan nowe logo